21gru/16

Kancelaria adwokacka – strona www

Przygotowanie treści na stronę Kancelarii Adwokackiej LASSOTA I PARTNERZY oraz stała opieka nad stroną (redagowanie i umieszczanie aktualności).

20gru/16

Kontrola i automatyka biznesu

Artykuły blogowe tworzone na potrzeby serwisu a później bloga producenta systemów kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy i automatyki biznesowej.

20gru/16

Rynek pracy – artykuły prasowe

Realizowane dla Praca.pl artykuły prasowe opierające się na ankietach online, które współtworzyłam w zakresie tematycznym.

20gru/16

Okulary, soczewki, wzrok

Cykl artykułów realizowanych za pośrednictwem różnych agencji dla jednego z największych dystrybutorów okularów i soczewek w Polsce.

20gru/16

Artykuły prasowe -BPR

W ramach współpracy z agencją interaktywną Biuro Podróży Reklamy miałam przyjemność pracować przy projektach dla wielu czołowych marek.

20gru/16

Poradniki Praca.pl

Tworzenie części artykułów merytorycznych publikowanych w poradniku rynku pracy serwisu Praca.pl. Współpraca w latach 2014, 2015, 2016, 2017

20gru/16

Wystrój wnętrz, drewno

Cykl artykułów przygotowany dla producenta frontów meblowych oraz płyt laminowanych. Projekt realizowany trzy miesiące,

20gru/16

Psychologia i biznes

Prowadzony przez kilkanaście miesięcy blog dotyczący psychologii biznesu. Główne tematy: sprzedaż, motywacja, komunikacja,

20gru/16

Soczewki kontaktowe – teksty

Artykuły na potrzeby bloga poświęconego soczewkom kontaktowym i dbaniu o wzrok. Artykuły zarówno lifestylowe jak i związane z medycznymi aspektami

20gru/16

Scenariusze bajek

Przygotowane na podstawie baśni braci Grimm scenariusze bajek, wykorzystane do nagrania audiobooków